0216 399 99 47

Çiftliğim Agro Market © 2015. Tüm hakları saklıdır. YASAL UYARI

Bilgilendirme:

‘’ Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz .’’

Bu web site ‘’Çiftliğim AgroMarket’’ hakkında ziyaretçiyi bilgilendirmek amacı ile kullanılmaktadır. Tarafınızca siteye ulaşım ve kullanım aşağıdaki şart ve koşullara bağlıdır. Bu siteye ulaşmanız ya da kullanmanız bu şart ve koşulları okuyup kabul ettiğinizi göstermekle birlikte sizin bu koşullarla bağlı olduğunuzu taahhüt etmektedir. Çiftliğim AgroMarket © bu şart ve koşulları istediği zaman bildirim yapmadan tadil etme ve değiştirme hakkına sahiptir.

Üçüncü Kişi İnternet Siteleri:

‘’Çiftliğim AgroMarket’’ kendine bağlı şirketler ya da üçüncü kişi şirketlerle ilgili web site linklerini sayfasında bulundurabilir. Web sitesinde linki bulunan 3. kişi internet siteleri; bu web sitesinden yararlanma hakkına sahiptir.

‘’Çiftliğim AgroMarket’’ adına üçüncü kişi internet sitesinde erişime sağlanan ve şirketimiz tarafından incelenmeyen, herhangi bir yönden kontrol edilmeyen veya çalışmayan ; bilgi, ürün ya da servislerden şirketimiz sorumlu değildir. Şirketimiz sitesinde linkini bulundurduğu 3.kişi internet sitesi hakkında ne bir tanıtım ne de bir garanti sağlamaktadır. Sitemizde yayınlanan üçüncü kişilere ait internet linklerine karşı ‘’Çiftliğim AgroMarket’’ ilgili üçüncü kişilere ait site sahiplerine, kullanıcılarına, ilgili üçüncü kişilere ait site içerisinde yer alan ürünlere ya da bu site tarafından teklif edilen hizmetlere karşı herhangi bir yetki, sponsorluk, bağlılık ve buna benzer kavramlar vermemektedir. Şirketimiz üçüncü kişi sitesinde yer alan; içerik ya da bilgilerin doğruluğundan, bu site içerisinde bulunan ürünlerin kalitesinden, bu ürünlerin reklamlarından ve satışa sunulan ürün ve hizmetlerden sorumlu değildir.

Site içindeki bilgilerin güncelliği:

Bu sitede yayınlanan tüm haber ve bilgiler yapıldığı zamana uygun olacak şekilde en doğru ve kesin olan bilgileri içermektedir. Ancak zaman içinde bilgiler ve hizmetler değişebildiğinden dolayı ‘’Çiftliğim AgroMarket’’ sitesi içerisinde yayınlanan eski haber ve bilgilere dayanarak oluşturulan yanlış anlaşılmalardan şirketimiz sorumlu değildir. Site ziyaretçisi sayfamızda yayınlanan bilgilerin yayınlanma tarihini kontrol etmekle yükümlüdür.

İçerik ve sorumluluktan feragat:

Bu site içerisinde yer alan bilgiler; program hataları, virüsler ya da herhangi bir kısıtlamaya neden olacak problemler içerebilir. Şirketimiz herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir. ‘’Çiftliğim AgroMarket’’ hata ya da işleyişin ihmalinden kaynaklanacak bir sorundan sorumlu değildir. Bu site ve sitemizle ilgili bağlantılarda şirketimizin bildiri yapmadan istediği zaman değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır. Şirketimiz site içerisinde yer alan hiçbir bilginin, yazının, grafiğin ya da linkin; doğruluğu, güvenilirliği, kesinliği hakkında garanti sağlamamaktadır. Bununla ilgili olarak örtülü şekilde garanti edilme durumu, ticari işlerdeki zımni garantiler ya da ihlal etmeme gibi durumlarla sınırlanmayacak şekilde açık veya örtülü olarak site içerisinde yer alan hiçbir şeye garanti sağlamamaktadır. Şirketimiz sitede yer alan elektronik dosyalar içerisinde olabilecek virüslerden dolayı oluşabilecek zararlardan sorumlu değildir. Bazı yetki sınırları zımni garanti vermeyi hariç tutabilir. Bu durumda yukarıdaki garanti sınırlamaları size uygulanmayacaktır. Hiç bir durumda şirketimiz herhangi bir virüs ya da yazılımdan kaynaklı zararlardan dolayı sorumlu olmayacaktır. ‘’Çiftliğim AgroMarket’’ ve şirketimize ait diğer sitelerde yer alan bilgilerden özellikle; direkt, dolaylı ya da şirkete bağlı olacak şekilde ya da tesadüfi oluşabilecek zararlardan; kar ve maliyet kayıplarından; kullanıma zarar verecek durumlardan ve bu gibi hallerden doğacak zararlardan sorumlu değildir. Ancak bu zarar sorumluluğunun taraflar arasındaki sözleşmeden, ihmalden, haksız fiilden, kanundan, hakkaniyet ilkesinden ya da hukuktan kaynaklanma durumları saklıdır.

İçerik:

Tüm materyaller, datalar, kapsamlı şekilde ürün içerikleri ve her bir ürünün özetlerini içerir bilgiler, şirketimiz tarafından toplanan sahibi olduğumuz tüm bilgi ve komutlar, herhangi bir sınırlandırma olmadan site içerisinde yer alan tüm yazı, resim, ses, video, logolar ile ‘’Çiftliğim AgroMarket’’ tarafından geliştirilen güncelleme ve incelemeler site içeriğine dahildir.

Site ziyaretçilerinden yapılan dönüşler ve gizlilik:

Site ziyaretçileri tarafından sitemizin geliştirilmesi ya da şirketimiz veya şirketimize bağlı kuruşlar tarafından sağlanan servis ve hizmetlerin daha iyi şekilde kullanılmasına yönelik fikirlerinizi bize ulaştırmanız ‘’Çiftliğim AgroMarket’’ in bu fikir ve önerileri ek bir bedel ödemeden kullanabileceğini izin verdiğinizi göstermektedir. E-mail ya da başka bir şekilde sizin tarafınızdan şirketimize ulaştırılan bilgiler gizlilik prensibi dışında tutularak şirketimiz tarafından teslim alınmış sayılmaktadır. Şirketimizle yapmış olduğunuz bu iletimden dolayı, şirketimize ulaştırdığınız içerikle ilgili otomatik olarak şirketimize bu içerikle ilgili yayınlama, değiştirme, düzenleme, çevirme, dağıtma, ya da bu içeriğin yalnız başına veya bir işin içerisinde kullanılmasına, üçüncü kişilere alt lisans sağlanmasına, bilindiği durumdan daha iyi bir hale getirilmesi gibi hakları sağlamaktasınız. Şirketimiz tarafınızca bize sağlanan bilgi ve içeriklerle ilgili herhangi bir sınırlandırma olmadan kullanma hakkına sahip olmakla birlikte, sizin IP adresinizi, isminiz, mail adresinizi sitemizde ya da şirketimizin iş ve pazarlama amaçlı faaliyetlerinde kullanabilme hakkını vermektesiniz, şirketimiz bu gibi bilgileri yukarıda bahsedilen amaçlar için üçüncü kişilere bildirebilir.

Telif Hakkı:

Web sitemiz içerisinde yer alan yazı, grafik, ses, yazılım ve işlerimizle ilgili tüm ürünler ve bunların yan ürünlerinin telif hakkı aksi belirtilmedikçe ‘’Çiftliğim AgroMarket’’ e aittir. Sitemizde yer alan herhangi bir iş bilgilendirme amaçlı olup ticari bir amaç içermese dahi bunu kullanmak ya da değiştirmek yasaktır. Ticari amaç gütmeyen site içerisinde yer alan yukarıdaki sayılı argümanların telif hakkı yine şirketimize aittir. Şirketin yapmış olduğu işlerle ilgili olarak yeniden üretimi, modifikasyonu, dağıtımı ya da tekrar yayınlanması ile ilgili başkaca kişilere önceden yazılı şekilde telif hakkı verilmesi yasaktır. Ancak üçüncü kişilere bu yazı, resim, grafik ya da belgelerle ilgili telif hakkı verilmesi söz konusu olabilir. Bu gibi haklarla ilgili olarak site editöründen bilgi alabilirsiniz.

Şirketimizin Markaları:

Çiftliğim Agro Market © ve şirketimize ait logo, marka, şirket isimleri, servis markaları, ve şirketimizin ticari kimliği Türkiye ve diğer ülkelerde tescil edilmiştir. Başkaca şirketlerin şirketimize ait yukarıdaki sayılan argümanları marka tescil yaparak kullanması yasaktır.

Tazminat:

Bu sözleşmeye aykırı bir davranışınızda ya da bu sitenin kullanımından doğacak bir ihlaliniz sonucunda doğacak kayıp, zarar, gider ve herhangi bir dava açılması durumunda vekalet ücretinden dolayı tazminat ödemeyi kabul etmektesiniz.

Sözleşmenin Tamımı:

Yukarıdaki sayılan şart ve koşullar site ziyaretçisi ve şirketimiz ‘’Çiftliğim AgroMarket’’ arasında yapılan sözleşmenin tamamını içermektedir. Bu sözleşme site kullanımı ve hakları ile ilgili daha önce ya da eşzamanlı yapılan anlaşma ve garantileri hükümsüz kılmaktadır.

Yayınlayan:

İletişim Bilgileri

ANC Hayvan Beslenmesi ve Sağlığı Hizmetleri A.Ş. Esentepe Mah.
D100 Yan Yol Lapis Han Ofis No: 6144 Soğanlık - Kartal / İstanbul

T +90 216 399 99 47
F +90 216 442 98 16

M info@ciftligim.com.tr